بازی يلدا در وبلاگستان
ساعت ٦:۱٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٤ دی ۱۳۸٥  

من در مورد اين بازي چيزي نشنيده و نديده بودم. براي اولين بار قهوه چي مرا به اين بازي دعوت کرده است و الان که وبلاگش را ديدم با مراجعه به لينک هاي بعدي، از کيفيت بازي بیشتر مطلع شدم. اين روز ها تنبلي در وبلاگ خواني مرا محدود به تعداد کمي وبلاگ کرده است. به خاطر احترامي که براي قهوه چي قائلم در مقابل این دعوت خودم را ملزم به وارد شدن در بازي يا شايد بهتر باشد بگوييم اعتراف! مي دانم ولي قسمت آخرش که بايد پنج نفر ديگر را دعوت کنم، با توجه به محدوديت وبلاگهايي که مي شناسم قدري مشکل خواهد بود.

و اما آنچه در مورد خودم براي اولين بار مي نويسم...

۱.تنها کسي که هميشه منتظر ديدن نظراتش دروبلاگم هستم احمد عزيزم است که با نام هاي مختلف برايم کامنت مي گذارد. بعضي وقت ها اشتباهات تایپی را در کامنت مي نويسد تا اصلاح کنم.

۲. از ۱۵ سالگي به احمد علاقه مند شدم و پنج سال بعد از آن با وجود سنتي بودن ازدواجمان زندگي عاشقانه اي را شروع کرديم. به ديگر مناسباتم با احمد دختر خاله بودن را بيافزاييد.

۳. با وجودي که خانه نشيني را به کار در بيرون ترجيح ميدهم کارهاي خانه بيشتر وقت ها خسته کننده و تکراريست. مخصوصا جارو کردن و ظرف شستن که جزء کارهاي نفرين شده ي خانه هستند و گويي هيچ پاياني برايشان تعريف نشده است. برعکس آشپزي که مفرح و متنوع و دوست داشتني است. به کارهاي هنري، خياطي حرفه اي، تايپ و مطالعه علاقه  دارم.

۴. دوران دبستان خيلي کم حرف و خجالتي بودم و قد کوتاهم اجازه نمي داد غير از ميز اول بنشينم. ولي کلاس پنجم آغازی برای تغییرات زیادی در زندگیم بود. هم از نظر جسمي و هم روحي. به صورتي که هر سال يک ميز عقب تر مي نشستم تا اين که اواخر دبيرستان به خرابکارهاي دو ميز آخر پيوستم! خيلي هم پر حرف شده بودم که آثارش هم چنان باقيست.

۵. از مهمان سرزده خوشم نمي آيد و هميشه سعي مي کنم سرزده حتي به ديدن نزديک ترين آشنايان و دوستان نروم. 

و حالا قسمت مشکل بازي که گير انداختن پنج تا وبلاگ نويس است.

 به نظر شما قوانين اين بازي آنقدر قابل انعطاف هستند که بتوان اين قسمت را بي خيال شد؟  

...

...

دوستان خوبم نگاه نو در وبلاگ هوای شرجی، معلمی از بهشت، سعيد در وبلاگ پسر ايرانی و خاطراتچی در وبلاگ با خاطراتم در سرزمین لاله ها اميدوارم دعوت من رو برای ادامه ی بازی بپذيرند.

 دوستانی که مایل به شرکت در بازی هستند پنج موضوع را که خوانندگان وبلاگ در مورد شخصیت آن ها نمی‌دانند در وبلاگشان می‌نویسد و در پایان پنج وبلاگنویس دیگر را دعوت می کنند


کلمات کلیدی: