هو الشافي
ساعت ۱۱:٠٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸٦  

خدا را شکر از دعاي دوستان و آشنايان عزيز، محمد رو به بهبود است. در حال حاضر او به فعالیت های طبیعی روزانه مشغول است و از درد شکایتی ندارد این در حالیست که چندی پیش همانطور که در پست قبلی اشاره کردم قرار بود با توصيه هاي چند متخصص جراح، عمل جبران ناپذيري را متحمل شود. خوشبختانه با وجودي که براي عمل نوبت فوري هم دادند به توصيه ي پزشک خانواده کمي تعلل کرديم و ايشان با متخصصان بيشتري در ساير شهر ها مشورت کردند. از حاصل تمامي تلاش های ایشان و همکارانشان و با استناد به آخرين دستاورد هاي پزشکي در دانشگاه هاي معتبر دنيا در اين باره مشخص شد که در اين عمل جراحي عجله اصلا جايي ندارد و با استراحت و آب درماني مي توان به نتايج مطلوب رسيد و تنها در صورت عدم موفقيت از روش هاي مختلف و وخامت اوضاع، ناچار ديسک عمل شده و از بدن خارج مي شود که خود ضايعات بعدي را به دنبال دارد. عوارض احتمالی بعد از عمل به اندازه ی عوارض احتمالی این بیماری بعد از درمان از طریق استراحت و راه های دیگر خواهد بود. این عوارض در هر دو مورد ۳۰ % بیان شده است.

من که هنوز باور نمي کنم فقط به خاطر پول عمل، دکترهاي جراح  به اين سرعت و در نظر اول عمل را پيشنهاد کردند، به دنبال يافتن جوابي براي اين معما هستم!

نظرات لطف و پيشنهادهاي دوستان مهربان هاپوتي کمک خوبي براي عدم تصميم به عمل بود. از همه ي دوستان عزيز متشکرم که با دعاي خير خود مرا همراهي کردند و براي شما آرزوي سلامت و سعادت دارم.

 


کلمات کلیدی: