مردان مريخي، زنان ونوسی
ساعت ۸:۳٥ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٧ فروردین ۱۳۸٥  

"میلاد پر برکت پیامبر صلح و دوستی حضرت محمد (ص) را به همه ی دوستان عزیز وبلاگی تبریک می گویم"

کتاب مردان مريخي و زنان ونوسي دستور العملي براي ايجاد روابط مبتني بر عشق و علاقه مي باشد. توضيح مي دهد که چگونه زن و مرد در همه ي زمينه ها ي زندگي با هم تفاوت  دارند. زن و مرد نه تنها متفاوت از يکديگر با هم ارتباط بر قرار مي سازند، بلکه در احساس انديشه، درک ، واکنش و عشق با هم تفاوت هاي اصولي دارند و شايد بتوان گفت که زن و مرد انگار از دو سياره متفاوت آمده اند، به زبان هاي متفاوت تکلم مي کنند و به غذايي متفاوت احتياج دارند.

با درک تفاوت هاي اصولي زن و مرد در موقعيتي قرار مي گيريم که بسياري از ناراحتي هاي موجود ميان خود و همسرمان را از ميان بر داريم. مي توان سوء تفاهم ها را تخفيف داد و يا از آن به کلي اجتناب نمود توقعات بي جا را مي توان اصلاح کرد. وقتي به خاطر داشته باشيد که همسر شما، چونان کسي که در سياره اي ديگر زندگي مي کند با شما تفاوت دارد، مي توانيد آرام بگيريد و به جاي مقاومت در برابر او و يا تلاش براي تغيير دادن او، با او همکاري کنيد.

از همه مهمتر وقتي اين کتاب را مي خوانيد با شيوه هاي عملي متعددي براي حل مسائل ناشي از تفاوت هاي ميان خود و همسرتان آشنا مي شويد. اين کتاب تنها تحليلي نظري در مورد تفاوت هاي رواني نيست، بلکه راهنمايي عملي است که نشان مي دهد چگونه مي توانيد روابطي مبتني بر عشق و دوستي با همسر خود ايجاد کنيد.

 

مردان مريخي، زنان ونوسي

نويسنده: دکتر جان گري

ترجمه: مهدي قراچه داغي

خواند این کتاب را به همه ی دوستانی که خواهان شناخت، اصلاح و بهبود روابط  با همسرشان هستند، پیشنهاد می کنم.


کلمات کلیدی: