دیدنیهای ولنگونگ - قسمت اول

index.asp?id_=2931798


1-طوطی های زیبایی که در رنگهای و اندازه های مختلف توی پارکها و فضاهای سبز دیده میشوند. زیباترین اونها طوطیهای رنگارنگند که پرهای سبز و زردشون دیدنیه و بعضی از اونها که بزرگترند و تمام پرهاشون یه دست سفیده و عکسشون رو در پایین میبینید.

2003061111.jpg۲ـصداهای عجیبی که قبل از طلوع آفتاب از پشت پنجره به گوش میرسه. کنار خونه ی ما درخت بلندیه که شاخه هاش تا طبقه سوم، ادامه داره. درست پشت پنجره ی اتاق خواب ما.
تعداد زیادی پرنده صبح ها روی درخت بع بع میکنند. نمونه ی این پرنده در ایران قارقار میکنه ولی این زبان بسته ها در اثر تهاجم فرهنگی انگلیسی زبانها به این قاره دچار دوگانگی فرهنگی شده و به این روز زار افتادند که در گفتگوی تمدنهای کلاغها این موضوع جای بحث داره.
چند نوع پرنده ی دیگه هم هستند که من افتخار آشنایی با اونها رو نداشتم
دو روز پیش توی اون همه شلوغی و سر صدا یک جغد! دیدم 11.gif

۳ـ بندهای رخت اینجا هم دیدنیه و به همین خاطر بدون هیج توضیحی توجه شما رو به عکس های زیر جلب میکنم فقط این نکته ی مهم رو بگم که نصب این فن آوری در ایران مقدور نیست چون ممکنه به جای آنتن ماهواره توقیف بشه.

2003061104.JPG2003061106.JPG

/ 17 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پارسا

سلام اکرم جان . اول از همه بگم که کشته مرده ی اون فرشته کوچولو هه شدم . خيلی نازه . بعدش اينکه خيلی باحال مينويسی . يه سری به من هم بزن . مطمئنما از خوندن جفنگيات من شاد ميشی و يه کم لبخند ميزنی !!

ساناز

سلام . خوبين ؟ وبلاگ جالبی دارين . ممنون که بهم سر زدين . موفق باشين .

ilia snjabi

سلام بزرگوار...از ديدن بلاگتان خوش وقتم...سری هم به ما بزنيد...ياعلی مدد. ايليا سنجابی کرمانشاهی

mahboobeh

سلام . شما به بلاگ من اومدين ۳ تا نظر ناز هم دادی اگه می خواين ميتونيد به وب اصلی من بياين خوشحال ميشم . راستی چيزای جالبی نوشتی . خوش باشی

alireza elyasi

سلام.. تبريک ميگم .وبلاگ زيبايی داريد.از شما دعوت ميکنم سری به وبلاگ من بزنيد و بنده رو از نظرات سازنده خودتون بهره مند کنيد. موفق باشيد..

مهرداد

سلام فکر می‌کنم قلم روان به اضافه يک خوش‌سليقگی ذاتی و البته توانايی جذب مخاطبان باعث شده که وبلاگ خوبی داشته باشی. بازهم به من سر بزن!

ali asheghpishe

سلام خيلی زيبا بود موفق باشی مرسی که به من سر زدی

shabahang

سلام. من از دیدن وبلاگ شما لذت بردم. البته عکسهای پایین بهتر بود ولی این عکسها خیلی واضح نیست و من نفهمیدم که این رخت آویزها چه جوری است و لباسها رو چه جوری روش پهن میکنند البته مهم هم نیست من دارم از وبلاگهای مختلف دیدن میکنم که یک وبلاگ هم برای خودم بنویسم و آدرسش رو حتما به شما هم میدهم. ولی وبلاگ شما با اون فرشته کوچولو و قالبش خیلی قشنگ است. منتظر من باشید...

ستار

سلام. می خواستم بگم که عکسها دیده نمی شوند ، اگه دوباره بزارینشون بد نیست. راستی ! راسته که جناب دکتر ناصری دارن برمیگردن استرالیا؟