بازی يلدا در وبلاگستان

من در مورد اين بازي چيزي نشنيده و نديده بودم. براي اولين بار قهوه چي مرا به اين بازي دعوت کرده است و الان که وبلاگش را ديدم با مراجعه به لينک هاي بعدي، از کيفيت بازي بیشتر مطلع شدم. اين روز ها تنبلي در وبلاگ خواني مرا محدود به تعداد کمي وبلاگ کرده است. به خاطر احترامي که براي قهوه چي قائلم در مقابل این دعوت خودم را ملزم به وارد شدن در بازي يا شايد بهتر باشد بگوييم اعتراف! مي دانم ولي قسمت آخرش که بايد پنج نفر ديگر را دعوت کنم، با توجه به محدوديت وبلاگهايي که مي شناسم قدري مشکل خواهد بود.

و اما آنچه در مورد خودم براي اولين بار مي نويسم...

۱.تنها کسي که هميشه منتظر ديدن نظراتش دروبلاگم هستم احمد عزيزم است که با نام هاي مختلف برايم کامنت مي گذارد. بعضي وقت ها اشتباهات تایپی را در کامنت مي نويسد تا اصلاح کنم.

۲. از ۱۵ سالگي به احمد علاقه مند شدم و پنج سال بعد از آن با وجود سنتي بودن ازدواجمان زندگي عاشقانه اي را شروع کرديم. به ديگر مناسباتم با احمد دختر خاله بودن را بيافزاييد.

۳. با وجودي که خانه نشيني را به کار در بيرون ترجيح ميدهم کارهاي خانه بيشتر وقت ها خسته کننده و تکراريست. مخصوصا جارو کردن و ظرف شستن که جزء کارهاي نفرين شده ي خانه هستند و گويي هيچ پاياني برايشان تعريف نشده است. برعکس آشپزي که مفرح و متنوع و دوست داشتني است. به کارهاي هنري، خياطي حرفه اي، تايپ و مطالعه علاقه  دارم.

۴. دوران دبستان خيلي کم حرف و خجالتي بودم و قد کوتاهم اجازه نمي داد غير از ميز اول بنشينم. ولي کلاس پنجم آغازی برای تغییرات زیادی در زندگیم بود. هم از نظر جسمي و هم روحي. به صورتي که هر سال يک ميز عقب تر مي نشستم تا اين که اواخر دبيرستان به خرابکارهاي دو ميز آخر پيوستم! خيلي هم پر حرف شده بودم که آثارش هم چنان باقيست15.gif.

۵. از مهمان سرزده خوشم نمي آيد و هميشه سعي مي کنم سرزده حتي به ديدن نزديک ترين آشنايان و دوستان نروم. 

و حالا قسمت مشکل بازي که گير انداختن پنج تا وبلاگ نويس است.

 به نظر شما قوانين اين بازي آنقدر قابل انعطاف هستند که بتوان اين قسمت را بي خيال شد؟  

...

...

دوستان خوبم نگاه نو در وبلاگ هوای شرجی، معلمی از بهشت، سعيد در وبلاگ پسر ايرانی و خاطراتچی در وبلاگ با خاطراتم در سرزمین لاله ها اميدوارم دعوت من رو برای ادامه ی بازی بپذيرند.

 دوستانی که مایل به شرکت در بازی هستند پنج موضوع را که خوانندگان وبلاگ در مورد شخصیت آن ها نمی‌دانند در وبلاگشان می‌نویسد و در پایان پنج وبلاگنویس دیگر را دعوت می کنند

/ 14 نظر / 48 بازدید
نمایش نظرات قبلی
انجمن طنز

با سلام و احترام لینک شما به فهرست وب دوستان انجمن طنز که در راستای پالایش ادبیات طنز ایرانی از لطیفه های توهین آمیز تلاش می کند ، اضافه شد شما می توانید علاوه بر عضویت در یاهو گروه انجمن طنز ( و فرستادن طنز های خود به گروه ) به جمع نویسندگان انجمن طنز درایید با تشکر انجمن طنز یاهو گروه انجمن طنز: http://groups.yahoo.com/group/AnjomaneTanz/ وب گروهی انجمن طنز: http://anjomanetanz.blogfa.com/

شایا

سلام خیلی اینا جالب بودن مخصوصا اینکه درباره ازدواجت و همسرت نوشته بودی امیدوارم که همیشه کنار هم خوب و خوش باشین ممنون که میخواستی دعوتم کنی! منم از بس که دوست زیاد درام و وقت نداشتم ببینم کی این پست رو نذاشته مجبور شدم بی خیال این قسمت بشم! اگه هند بودم حتما به همه سر میزدم و دعوت میکردم!

مامان و بابا و دخترشون

سلام امروز پنجمین سه شنبه 5/10/1385سالروز تولد وبلاگ مون است از ديروز تا حالا سرعت اينترنت خونه مون به صفر رسيده ولي چه کنيم قبلا گفته بوديم که در اين روز جشنی در وبلاگ ما برپاست ولي با سرعت ها فکر نکنم به کسي چيزي برسه آخه مي خواستم همه دوستان را امروز دور هم جمع کنم نمي دونم بشه يا نه ولي از ته دل خوشحال میشیم شما رو هم ببینیم يادتون نره

شهربانو

اکرم جان خوشحالم که خوشبختی . اما انتخاب پنج دوست دیگر مشل است برای همین هم من بعد از معرفی از دیگر دوستان نیز خواهش کردم در این بازی شرکت کنند . اما کوتاه قد بودن و ردیف اول نشستن و جلو چشم خانم معلم بودن یک کمی سخته .

معلمی از بهشت

سلام ممنون از لطفت.اتفاقا همين ديشب اسم شما را به عنوان مدعوين به بازی به همسرم گفتم. البته شما پیش دستی کردین.جالب بود.منم اعتراف کردم.

ارام

خيلی جالب بود رازهای مگو؟؟؟؟؟!!! اين بازی بازی قشنگيه ها!!! من هم وار بازی شدم وقت داشتی سر بزن. خوشحال ميشم . شاد باشی تا هميشه

کمیل

سلام خيلی خوب می نويسيد موفق باشيد اگه از ايران عکس خواستيد بگيد تا سند کنم عکس های خوبی دارم

فاطمه

سلام به اکرم عزيزم. راستش اومدم که برای بازی يلدا دعوتت کنم، که ديدم...گويا دير رسيم! بايد لينک تو رو عوض کنم حالا...اميدوارم همواره موفق و شاد و پيروز باشی.

سروش

سلام خدمت خواهر عزيزم در مورد سيستم وايرلس پرسيده بودی بايد بگم که متاسفانه اين سيستم در ايران وجود ندارد(البته بعضی از مراکز آموزشی مثل دانشگاه شهيد بهشتی که من از اون مطلعم دارای اين سيستم هستند منتها فقط در محيط دانشگاه جواب ميده و خارج از اون جواب نميده)با اين قوانين جديد در ايران هم فکر نميکنم تا ۱۰۰ سال آينده اين سيستم در ايران پياده شود(منظورم همون قوانين سرعت اينترنته که قبلا گفته بودم)(سرعت بالای ۱۲۸ کيلوبايت پر ثانيه ممنوع!!!!!) البته اميدوارم درست بشه به قول معروف سختيش فقط مال همين ۱۰۰ ساله!!!!!

محدث

سلام .اعترافات قشنگی بود