انا الله و انا عليه راجعون

پدر شوهر عزيز و مهربانم دار فاني را وداع گفتند و اکنون بعد از گذشت يازده روز از شنيدن اين خبر ناگوار، لحظه اي را به اين خلوت اختصاص دادم تا غم دل را براي دوستان عزيز وبلاگي هم بازگويم و از تاخير در جواب محبتشان عذر بخواهم.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

سال جديد ميلادي آغاز شد در حالي که من و خانواده ام در غم از دست دادن پدري دلسوز و مهربان سوگواريم.

اولين روز سال 2006 ميلادي که براي ما حامل سخت ترين لحظات زندگيمان در استراليا بود، مجلس ختم مختصري براي بزرگواري گرفتيم که در همه ي مجالس قدم خير پيش مي گذاشت و نفس مهربانش باعث دلگرمي ما و دستان توانمندش همواره ياريگر دوستان وآشنايان دور و نزديک بود.

دست اجل فرصت ديدن شصت و چهامين بهار زندگي را از پدر مهربانمان گرفت و از همه ي درد ها و رنج هاي دنيايي رهايش کرد. اکنون که قادر به ابراز همدردي و تسکين مصيبت در ميان خانواده نيستيم، غريبانه در اين گوشه ي دنيا دستان ناتوانمان را به سوي آسمان بلند مي کنيم و با دلي شکسته از خداوند صبر براي مادر عزيزمان و رحمت و آمرزش براي روح پدر مرحوممان را خواهانيم.  

التماس دعا

/ 16 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قهوه چی

سلام. تسليت عرض ميکنم. خداوند صبرتان دهد. راستش از دست دادن عزيزان هميشه سخت است ولی دوری از وطن آن را سخت تر ميکند. من هم همين چند هفته پيش عزیزی را از دست دادم که هنوز هم نتوانسته ام باورش کنم. به هر حال واقعيت دنيا همين است.

جهانگرد مسافر

تسلبت می گويم . انشاءالله غم آخرتان باشد. ازقول من به شوهرتان تسليت بگوييد.

paybarah

اکرم جون اگه آرشيو وبلاگم را بخونی ميبينی که منم تا يک مدت فکر ميکردم نی نی ام دختره ولی تو سونوگرافی دوم بهم گفتن پسره با اينکه بهم صد در صد اطمينان دادن بازم تا خودشو نبينم باور نميکنم چون چند عکس هم از جاهای بی ادبی نی نی ام بهم دادن تا مطمئن بشم ولی ميدونم اونها ممکنه بند نافش يا چيزهای ديگه باشه

سوسن

مرادرغم خود شريك بدان

محمد م

سلام و اميدوارم عرض تسليتم را شما و همسر گرامتان بپذيريد .با دو غزل به روزم و منتظرتان

dorna

روحشون شاد باشه.اميدوارم از اين به بعد خبرهای خوب بهتون برسه

ترنم گل سرخ

مدت زیادی بود که به اینجا نیومده بودم و از خوندن این پستتون بسیار متاسف شدم و صمیمانه تسلیت میگم ..... روحشون شاد. این شعر سهراب سپهری رو خیلی دوست دارم که میگه: مرگ پایان کبوتر نیست.

گوشه

متاسف شدم. جاشون هميشه سبز!

saba

مدت زیادی بود که به اینجا نیومده بودم.متاسفم.تسليت مرا هم بپذيريد.غم آخرتون باشه. خدا صبر بده.