سلام بهار

سلامی دوباره، با همون رنگ بوی ساده و قدیمی و دوست داشتنی، با همون احساس خوب زندگی. سلام به بهار به نوروز زیبای ایران و باز هم به این صفحه ی فراموش شده.

بعد از این همه مدت دوری، دوباره اومدن مثل شروعه. شیرین و سخت.

یک مدت برای امتحان کارشناسی ارشد سرگرم کتاب و مطالعه بودم . امتحان که با همه ی اوضاع و احوال نامناسبش گذشت ولی خاطره خوش کتاب خوندن و آرامش مطالعه اونقدر وسوسه انگیزه که بعد از مسافرت عید دوباره مجذوبش خواهم شد.

با توجه به آمار وحشتناک میانگین مطالعه برای هر ایرانی نمیدونم با ٧-۶ ساعت مطالعه در روز حق چند نفر رو خوردم هر چی بود گوارا و دلنشین بود. طفلی اونایی که از این موهبت به بهانه های مختلف، استفاده نمی کنند.

از اونجایی که بهار و مسافرت نوروزی ما در زاهدان زودتر از سایر نقاط ایران شروع میشه، پیشاپیش به همه ی ایرانیان عزیز وبلاگی سال نو و عید دوست داشتنی نوروز رو تبریک می گم و برای همه عزیزان و دوستان مهربانم آرزوی سالی خوش و خرم همراه با موفقیت و بهروزی دارم.

ان شالله امسال هم مثل هر سال به عید باستانیمون رنگ خدایی بدهیم و با نیت پاک و در نظر گرفتن رضای خدا، خوشی زندگی رو عمیق و واقعی کنیم.

/ 6 نظر / 29 بازدید
امین

[خنده]سلام خوشحالم كه دوباره نوشتن رو آغاز كردي؛ نوروز شما هم پيشاپيش مبارك [گل] به دعوتنامه: بابا هاپوتي اولين كلمه اي است كه محمد (پسر نويسنده وبلاگ) گفت؛ (هواپيما رو گفت هاپوتي)؛ كلمه خارجكي نيست [خنده] شاد باشيد

هاپوتی

[ناراحت] هاپوتی هم زیبایه هم کوتاه. لطف کاوش یار "سند تو آل" هست. شما چرا میخندید؟! [ابرو]

امین

كي گفت زيبا نيست؛ اصلا كي جرات داره بگه زيبا نيست [چشمک]

کاپیتانی بدون هواپیما

عید نوروز هم به شما هم به همسرتون و همینطور محمد عزیز مبارک باشه , سالی پر برکت با سلامتی و شادی براتون آرزو دارم [گل]

ف

متاسفانه من امروز وبلاگ شما را پيدا كردم ، در وبلاگهاي ديگه هم هر چي سوال كردم كسي جوابي نداد ، ميشه يكي دو تا رستوران خوب و فست فود و پيتزا مطمئن و مكانهاي مناسب براي خريد در زاهدان را به من خبر بدين ما ان شاء ا... صبح 28 اسفند عازم زاهدانيم و كمك هم خواستيم ولي دريغ از يك راهنمايي ، اميدوارم شما راهنماييم كنين

سرمه

سلام-حالتون خوبه؟ من برای دریافت دکترا ی برق در دانشگاه ولونگنگ می خواستم اقدام کنم.مدرک دانشگاهش معتبره؟می تونم بپرسم شما و همسرتون چه رشته ای تحصیل کرده اید؟ممنون