سلام

در ماه‌های گذشته، بارها صفحه‌ی ارسال مطلب را باز کردم تا مطلبی تازه بنویسم؛ ولی هر بار پس از چند ثانیه صفحه را بستم بدون آنکه بتوانم کلمه‌ای بنویسم. ولی امشب تصمیم جدی گرفتم؛ زیرا اکنون به درستی می‌دانم چه چیز مانع نوشتنم بوده و برای غلبه با آن احساس نامطلوب می‌خوام دوباره شروع کنم؛ از همین جا و از همین لحظه.

قبل از هر چیز تبریک برای حماسه‌ی شکوهمند 24 خرداد.

خوشحالم که دکتر روحانی در دور اول، انتخاب شدند. خدا را شکر این انتخاب برخی نگرانی‌هایم را از میان برد. البته من اهل سیاست نیستم؛ بنابراین نگرانی‌ها و شادمانی‌هایم مثل بسیاری از شهروندان، در اندازه‌ی دیده‌ها و شنیده‌‌هاست.

چهارشنبه‌ای که ستاد‌ها آخرین تلاش خود را برای تبلیغات انتخاباتی به‌کار بسته بودند، جلوی ستاد دکتر روحانی شلوغ‌تر از دیگر جاها بود. صدای فریاد پرشور جوانان که با  موسیقی یار دبستانی و ای‌ ایران آمیخته بود، هر پیاده و سواره‌ای را به خود جلب می‌کرد. در این میان گروهی مثل همیشه جوگیر شده بودند  و زیاده‌روی می‌کردند. شاید همه را باید به پای اشتیاق جوانی گذاشت!

ستاد دکتر رضایی، دکتر قالیباف و دکتر روحانی در یک ردیف و با فاصله‌ای اندک در خیابان دانشگاه قرار داشت. با گذر از دو ستاد نخستین، زمانی که خودروها با عکسی از دکتر رضایی یا قالیباف به هواداران دکتر روحانی نزدیک می‌شدند، متأسفانه ایشان با همان شور و هیجان به طرف خودرو می‌رفتند و عکس‌ها را پاره می‌کردند ...

وقتی چنین صحنه‌هایی دیده می‌شود، ناخودآگاه این نگرانی در ذهن شعله می‌کشد که اگر آقای روحانی پیروز نشود چه خواهد شد؟ آیا از میان هزاران هوادار ایشان در شهری مثل زاهدان، اگر تنها تعداد اندکی جوان نتیجه را برنتابند، چقدر باید هزینه کرد تا شهر آرام بماند؟ نگران بی‌صبری برخی از این طرفداران بودم. به نظر می‌رسید اگر هر یک از دیگر نامزد‌ها انتخاب می‌شد، خیلی زود شایعه‌ی انتخابات ناسالم برسرزبان‌ها و پیامک‌ها می‌افتاد. کسانی که حالا عکس پاره می‌کردند، آن‌وقت چه‌ها می‌کردند؟

خوشحالم که آن همه شور و هیجان بعد از اعلان نتایج هم ادامه یافت و روسیاهی برای دشمنان ماند که بدشان نمی‌آمد اتفاقات سال 88 دوباره تکرار شود.

رأی بالای آقای روحانی پشتوانه‌ی خوبی برای حضور در مجامع بین‌المللی خواهد بود. هزینه‌های تبلیغاتی و انتخاباتی دور دوم هم از دوش مردم و دولت برداشته شد. امروز با دیدن اولین نشست رئیس جمهور منتخب با خبرنگاران داخلی و خارجی، بیشتر با کلام و مرام دکتر روحانی آشنا شدم. در طول نشست‌های تبلیغاتی بیشترین توجهم به نامزد مورد نظرم معطوف بود تا ایشان. برای انتخاب مردم عزیز میهنم احترام زیادی قائلم و آرزو دارم این انتخاب بهترین انتخاب باشد.

 

/ 2 نظر / 70 بازدید

تست

روشا

شما چرا رفتین زاهدان؟؟؟؟؟تهرانی هستین؟؟؟؟؟؟سخت نیست؟؟؟؟من پدرم جانبازه.....ویلچرین....عایا اونجا امنیت داره؟؟؟؟ادم هاش مهربونن؟؟؟قدر جانباز هارو میدونن؟؟؟؟