تولد

با چند روز تاخير روز تولد حضرت علي عليه سلام و روز پدر را به همه ي دوستان عزيز وبلاگي تبريک مي گويم.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 هفته ي گذشته گرفتار بودم، البته گرفتاري من با گرفتاري خانم هاي ديگر که مجبور بودند چند روزي! را در بازار به دنبال کادوي روز پدر باشند فرق مي کرد چرا که انجمن فخيمه ي دانشجويان ايرانيIRAWU  اين مشکل! را براي همه ي خانم ها حل کرد. روز مادر هم، همه ي دوستان به دعوت انجمن در استوات پارک جمع شديم و طي مراسم ويژه اي هدايايي از طرف خانواده به ما مرحمت فرمودندو آقايان گرامي فرصت ابراز علاقه و محبت مستقيم به همسرانشان را با اين کار انجمن از دست دادند.روز پدر هم  با برگزاري مراسمي مختصر و مفيد در مسجد دانشگاه لطف فرموده و به اقايان از طرف ما يک عدد سشوار هديه دادند.

با توجه به اينکه آقايان شرکت کننده در اين مراسم اکثرا در حال درس خواندن هستند مي توان حدس زد که سشوار به کار اين چند تار موي  آن ها نمي آيد و هديه ي  سرواران انجمن، که دست بر قضا امسال همه از جماعت نسوان بر گزيده شده اند، باز هم براي خانم هاي عزيز مفيد تر است.

اينجا خريد يک جنس خوب و ارزان کار آساني نيست. فقط در حراج ها يا به قول خودشان off يا sale زدند هامي توان اجناس را با قيمت نسبتا مناسب خريد. بعضي فروشگاه ها تا ۹۰ درصد قيمت را تخفيف مي دهند يعني ۹۰% 0ff. به عنوان مثال براي يک جنس ۱۰۰ دلاري در حراج ۱۰ دلار پرداخت مي شود و اينجاست که باز شانس حرف اول را مي زند. فکر مي کنم اين حراج ها به نوعي جاي چانه زدن در کشور ما را گرفته است. براي من که در ايران اهل چانه زدن نبودم و اين جا هم شانس به موقع رسيدن به حراج را ندارم اين کار انجمن خيلي مقرون به صرفه است و اميدوارم براي سال هاي آينده هم ادامه داشته باشد و ما از حسن معاشرت با ساير دوستان ايراني مشغول به تحصيل در اين جا هم بهره مند شويم.

 

هفته ي گذشته تولد پسرم بود. محمد آرام آرام کودکي را پشت سر مي گذارد و وارد دوران متلاطم نوجواني مي شود. اميدوارم من و پدرش بتوانيم از عهده اي مسووليت سنگين تربيتش به خوبي بر آييم و روزي سرفراز از زحمت خودمان باشيم.

 

/ 7 نظر / 11 بازدید
hoda

حتماْ مطالبتونو دنبال می کنم

احمد علیپور

سلام:من هم روز تولد محمد فرزند عزيز و دلبندت را تبريک می گويم و روز پدر را به همسر گرامی و مهربانت تبريک می گويم و برايت آرزوهای سبز طلب می کنم آرزوهايی که از جانب خدا می آيند /اما در مورد حراج اتفاقا اينجا خيلی خوب می شود به حراج رسيد و وسايل بيسار خوبی را در حراج تهيه کرد /و سوم اينکه بيا و مطالعه اين داستان را تا اخر دنبال کن البته در قسمت بعدی که بعد از نيم شب به وقت لندن منتشر خواهم کرد نظات دو نفر از کامنت گذاران را به نظر خواهی می گذارم بد نيست که بيايی بخوانی و نظرت را برايم بنويسی //به همسرت و پسر کوچولويت سلام مرا برسان موفق باشی احمد

سوسن

سلام دوست عزيز خوندم

آقای پدر

صد البته که روزمان مبارک. کاش این نیم مصرع را هم اضافه میفرمودید که پول کادو را شخص آقای پدر نقداْ‌ پرداخت شده اند!!! این خود یکی از شگفتیهای عالم است که در روز پدر با پول پدر به پدر کادویی میدهند که بیشتر به کار مادر می آید!!!!

مرضیه

کاش کنار منظره اين دوست توانمند با ديگر ايرانيان را می ديديم تا بدانيم محيط زيبای استراليا چقدر اثر مثبت داشته