گربه را دم حجله بکشید یک عمر راحت زندگی کنید

امروز هم مثل هر روز سری به چای تلخ زدم وبلاگی که همیشه با بیان واقعیتای تلخ من رو به فکر واداشته.
اما امروز از هر روز تلخ تر بود.
زنانی که تحت هر عنوان و اسمی مورد ظلم قرار میگیرند .......
اون زمانها که بچه بودم مادر بزرگ خدا بیامرزم از خاطرات گذشته تعریف میکرد از سختیهایی که به خاطر زن بودنش متحمل شده. اون چقدر راحت پذیرفته بود که باید صبور باشه. در واقع تنها راه بر خورد با مشکلاتش صبر و تحمل بوده. صبوری رو از مادرش یادگرفته بود و سعی داشت به ما هم یاد بده.
برای پی بردن به مظلومیت زن نیازی به یاد آوری زنده بگور کردن دخترا در زمان جاهلیت و جستجوی تاریخ نیست. هر یک از ما خاطرات تلخی نظیر اونچه چای تلخ اشاره کرد در ذهن داریم.
چند سال پیش در یکی از زایشگاههای تهران زنی با ضربه ی قمه(قمح)، توسط شوهرش جان باخت. اون زن تنها گناهش این بود که برای پنجمین بار مادر دختری معصوم میشه.
اون روز که بیشتر از هر روزی دلنازک شده بودم، وقتی این خبر رو شنیدم با چشمایی خیس و نگران به پسر یک روزم نگاه کردم و خدا رو شکر گفتم که در آینده ی اون چنین سرنوشت دردناکی نخواهد بود.
نه اینکه فقط مردها باعث بوجود اومدن همه ی بد بختی زنها باشند.وجود بخشی از این معضل به طبیعت و فیزیک خود زنها بر میگرده و البته عدم آگاهی و شناخت زن نسبت به خودش.
در بعضی از موارد آتش بیار معرکه زن و شوهرها مادرهای محترمند و چه بسا تعدادی از دعواهای خانواده ها زیر سر یه خانم خانمهای دیگه باشه14.gif
زمانی زن بیش از حد تصور مظلوم بوده و و بهره ی ناحق از وجودش گرفته میشده اما حالا با توجه به آگاهی بیشترخانم ها، اندکی تخفیف در این موضوع (لااقل در ظاهر) دیده میشه ولی متاسفانه عده ای از زنان که نصیحتهای مادربزرگشون رو به گوش نگرفتند و تنها خاطرات تلخ آنروزها به یادشون مونده، به دنبال راه چاره برای جبران حقوق از دست رفته، سعی در ایجاد زن سالاری کرده اند.
از اونجایی که تعداد مردهای اسیر و به قول معروف زن ذلیل خیلی کمتر از زنهای کذاییه، این مردها نادیده گرفته شدند.
با توجه به حجم زیاد تبلیغات بانوان عزیز به اون دسته از خانمها که دق دلی از شوهراشون دارند بشارت میدم زن سالاری مد شده.
تعدادی از خانمهای، دور از جون، بی ظرفیت، تحت تاثیر بعضی حرفها، خون شوهراشون رو تو شیشه کردند.
از این بدتر دختر خانم هایی که قبل از هر چیز برای داماد بیچاره افسار تهیه میکنند و گناه پدران رو در نامه ی اعمال پسران مینویسند.
حالا من برا پسرم هم نگرانم و اون حس معروف مادرشوهری داره میاد سراغم.
16.gif

/ 7 نظر / 13 بازدید
چای تلخ

سلام . اگه من امشب اون پايين صفحه رو نگاه نميکردم چطور ميخواست پيامتو ببينم؟ اونوقت بگو تنبل نيستم. فقط بايد لطف ميکردی ميومدی بالای صفحه. جوابم بذار هست.چون الان تو رو گذاشتمت جلوی چشمم.

آبدارچی

به به ببینید این خانمی چه ترسیده شده. همه اش اثر وبلاگگردی است. هم دلش میخواد خودش سالار باشه هم دلش میخواد عروسش سالار نباشه. قربان برم خدا را... یک بام و دو هوا را....

noonoosh

سلام . اينجا چه خوشکله . خيليم ماله باحاله . البته هنوز کامل نخوندم . آخه الان عجله دارم . ولی اين مطلب بالاييتون .. ديگه می دونيد که . اين زخم کهنه رو دلای زنا . مخصوصاْ زنای شری سالهاست که هست . شما رو ميبينم ياد خواهرم می افتم . اونم تا يه خبر بد ميشنوه سريع اشک تو چشاش جمع ميشه . حتی مردن چند تا گربه ! آخه اونم مادره . خوشحال شدم که اينجا رو آدرسشو داديد . ممنونم . بازم ميام .بای بای

اکرم

نوش نوش جان ممنون که به اينجا سر زدی انشاالله تو هم به زودی به سرنوشت من و خواهرت گرفتار میشی حالا میتونی از فرصت استفاده کنی و فقط بخندی

shahma

سلام.نوشته خيلی غم انگيزی بود.چی ميشه از زيباييها هم بنويسی؟راستی ميشه بهم کمک کنی قالب بلاگم مثل شما بشه؟اخه تازه کارم.