هو الشافي

خدا را شکر از دعاي دوستان و آشنايان عزيز، محمد رو به بهبود است. در حال حاضر او به فعالیت های طبیعی روزانه مشغول است و از درد شکایتی ندارد این در حالیست که چندی پیش همانطور که در پست قبلی اشاره کردم قرار بود با توصيه هاي چند متخصص جراح، عمل جبران ناپذيري را متحمل شود. خوشبختانه با وجودي که براي عمل نوبت فوري هم دادند به توصيه ي پزشک خانواده کمي تعلل کرديم و ايشان با متخصصان بيشتري در ساير شهر ها مشورت کردند. از حاصل تمامي تلاش های ایشان و همکارانشان و با استناد به آخرين دستاورد هاي پزشکي در دانشگاه هاي معتبر دنيا در اين باره مشخص شد که در اين عمل جراحي عجله اصلا جايي ندارد و با استراحت و آب درماني مي توان به نتايج مطلوب رسيد و تنها در صورت عدم موفقيت از روش هاي مختلف و وخامت اوضاع، ناچار ديسک عمل شده و از بدن خارج مي شود که خود ضايعات بعدي را به دنبال دارد. عوارض احتمالی بعد از عمل به اندازه ی عوارض احتمالی این بیماری بعد از درمان از طریق استراحت و راه های دیگر خواهد بود. این عوارض در هر دو مورد ۳۰ % بیان شده است.

من که هنوز باور نمي کنم فقط به خاطر پول عمل، دکترهاي جراح  به اين سرعت و در نظر اول عمل را پيشنهاد کردند، به دنبال يافتن جوابي براي اين معما هستم!

نظرات لطف و پيشنهادهاي دوستان مهربان هاپوتي کمک خوبي براي عدم تصميم به عمل بود. از همه ي دوستان عزيز متشکرم که با دعاي خير خود مرا همراهي کردند و براي شما آرزوي سلامت و سعادت دارم.

 

/ 10 نظر / 30 بازدید
فاطمه

سلام. خدارو هزاران مرتبه شکرو سپاس... نمی دونی چقدرازبهبودحال محمد عزیز خوشحال شدم.دعا می کنم برای شفای کامل و عاجل همه بیماران مخصوصا بیماران کوچک.موفق باشی

سامیا

به سلامتی انشالله! خوشحال شدم:)

دخترخوب

خدارو هزاران مرتبه شکر دوست عزیزم خدای مهربون جواب قلب پاک تو رو داده راستی درمورد ام پی تری پلیر اگه از هدفن استفاده نمی کنی پس با چی گوش میدی؟

نگاه

خدا را شکر! خیلی خوشحال شدم! ان شا ا... بقیه اش هم به خیر میگذره. ممنون که ما را هم خبر کردین !

امين

خدا رو شكر آره توي دكتر ها ي ايران متاسفانه اينجور دكترها زياد شدند كه بخاطر پول و هزار چيز ديگه با سلامتي مردم بازي مي كنند اميدوارم آب درماني جواب بده

رز

سلام. خيلی خوشحالم که پسرتون بهتره و اوضاع خوب پيش رفت. امیدوارم که روز به روز بهتر هم بشه متاسفانه بعضی از اطباء در قبال سوگند پزشکی و اخلاق پزشکی گويا هيچ تعهدی ندارند

رامين

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام. احوال شما.فکرنميکردم به اين زوديها آپ کنين اما حالا که اومدم ميبينم که حسابی عقب افتادم. اميدوارم کوچولوتون هر چی زودتر ريکاوريشو بدست بياره. در مورد پزشکان هم واقعا نميدونم چی بايد بگم. راستی من الان زاهدان خونه خواهرم هستم و تا چند روز ديگه هم برميگردم مشهد. موفق باشيد

شکوفه

سلام-بعد از مدتها اومدم بازگشتتون به ايران را خوش امد می گم.بيماری پسر کوچولوت ناراحتم کردکه اميدوارم هر چه زودتر خوب بشه.به هر حال براتون آرزوی موفقيت می کنم.

سعيد

بنام خدا.سلام. از کامنت شما ممنونم. متاسفانه وجهه جامعه پزشکی مملکت ما به شدت توسط اين گونه رفتارهای غير انسانی خدشه دار شده است. يک مسلمان نيازی به قسم نامه کليشه ای ندارد. افسوس.