رمضان بهاری

                            

ولونگنگ و اطراف آن در اين فصل سال يکي از زيبا ترين مناطق توریستی دنياست. هواي بهاري و تعطيلات ميان ترم فرصت مناسبي براي استفاده ي بيشتر از طبيعت را در اختيار ما قرار داد. فرصتي که قبل از ماه رمضان غنيمت شمرديم و در کنار خانواده هر چه بهتر از آن بهره برديم.

 

چند روز گذشته زيبايي واقعيت زندگي مرا از آمدن به پناگاه مجازيم بي نياز کرده بود.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

با شروع ترم جديد محمد بيشتر ساعات مفيد روزش را در مدرسه خواهد گذراند و  من در ميان روزمرگي هاي گاه خسته کننده، وقت بيشتري براي سر زدن به دوستان عزيز و نوشتن خواهم داشت.

ضمن تبريک فرا رسيدن ماه مبارک رمضان، اميدوارم همه ی دوستان عزيز وبلاگی در کنار خانواده روز های خوش و پر خير و برکتی را داشته باشند.

التماس دعا

/ 16 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین عابدی

وبلاگ نیم نگاه زیبا با عنوان ،،غذا خوردن در خانواده های اصیل آلمانی،، به روز شد. خوشحال می شم که به وبلاگم سر بزنید.

Saeed

سلام. چيزی که من واقعا به اون اعتقاد دارم و از طرفی در روايات ما آمده است اين است که به طبيعت برويم و به آنها به خوبی نظاره و تفکر کنيم. من آسمون... ابر و ستاره ها... التماس دعا. در ضمن مطلبی جديدی هم در وبلاگم هست.

Tila

sala, azizam link webloget hast . chera bayed bar darmesh dusteh man.

مجيد زمستان

سلام ... اگه اين عکسه باشه که خيلی خيلی قشنگه ! ... ايول. .. . به ما هم سر بزن .. به روز شد ... خوش باشی .. بدرووود

Saeed

سلام!‌من نمی دونستم که وبلاگ سرزمين سبز متعلق به شماست. تبريک می گم!‌مثل اين که اونجا هم زياده روی کرده بودم. خسته نباشيد ميگم!‌ يک مطلب جديد هم امروز نوشتم. بد نيست که بخونيد. از کامنتهای شمت هم ممنونم. خوش باشيد...

ناما جعفري

سلام مهربانانه به اکرم عزیز……هفته ي يك بار به قتل مي رسد زني كه از دريا آمد/ في البداهه عادت كرده بود به چاقو/دهانش را بو مي كرد شعري كه ازاينجا تهران/…به امیددیداری دوباره

من

دعا يادت نره ها

خاطراتچی

سلام با تشکر از حضور شما در "وبلاگ با خاطراتم در سرزمين لاله ها : هلند", و با گرامیداشت روز تولد لسان الغیب حافظ شیرازی ,این بار خا طراتچی با مطلبی در خصوص راز غربت حافظ در صحنه ادبيات جهانی بروز شد.